Sportive
TOFAŞ'IN GENÇLERİ YUNANİSTAN’DA
  • Google+ ile paylaş
01.07.2018
TOFAŞ Basketbol Takımı’nın genç oyuncuları Yiğit Arslan, Muhsin Yaşar ve Berkan Durmaz, 1-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Yunanistan’da “Performance 22 Lab” yaz gelişim kampına katılacak.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ’ın genç oyuncuları Yunanistan’da yaz gelişim kampına katılacak. Yunanistan’ın Attika Bölgesi'nde bulunan Marousi şehrinde gerçekleştirilecek “Performance 22 Lab” gelişim kampında Mavi Yeşilli kulübün A Takım kadrosunda bulunan genç oyuncuları Yiğit Arslan, Muhsin Yaşar ve Berkan Durmaz’ın yanı sıra Bireysel Gelişim Antrenörü Samir Selešković (Sedat Pınar) de yer alacak. Kampa 9 Temmuz’dan itibaren TOFAŞ’ın altyapı kondisyoneri Serdar Ergök de katılacak.

1-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlenecek “Performance 22 Lab” gelişim kampında CSKA Moskova Baş Atletik Koçu Kostas Chatzichristos ile Bireysel Gelişim Antrenörü Mike Klavros tarafından basketbol eğitimlerinin yanı sıra atletik gelişim, yenilenme ve performans idmanları üzerine eğitimler verilecek.

TOFAŞ Basketbol Takımı’nın genç oyuncuları geçen yıl da Amerika'da Sports Academy'de bir ay boyunca kuvvet ve basketbol konularında uzman antrenörler tarafından eğitim almıştı.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor