Sportive
3 OYUNCUMUZA VE 2 ANTRENÖRÜMÜZE MİLLİ GÖREV
  • Google+ ile paylaş
23.11.2020
Oyuncularımızdan Berkan Durmaz ve Berk Uğurlu A Milli Takım'a; Tarik Phillip Büyük Britanya Milli Takımı’na davet edilirken; antrenörlerimizden Sedat Özyer A Millilerin teknik ekibinde, Eren Hangün ise Makedonya Milli Takımı’nın teknik ekibinde.

FIBA 2022 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde D Grubu'nda mücadele eden A Erkek Milli Takımımızın Hırvatistan ve Hollanda ile karşılaşacağı müsabakaların aday kadrosu belli oldu. İstanbul’un ev sahipliğinde Covid-19 pandemisi nedeniyle fanus düzeninde gerçekleştirilecek organizasyonda A Erkek Milli Takımımız 27 Kasım Cuma günü saat 19.00’da Hırvatistan ve 29 Kasım Pazar günü de saat 17.00’de Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Oyuncularımızdan Berkan Durmaz ve Berk Uğurlu, 23 Kasım 2020 tarihinde kampa girerek çalışmalarına başlayacak olan ve Başantrenörlüğünü Orhun Ene’nin gerçekleştireceği millilerimizin 16 kişilik aday kadrosunda yer alırken, antrenörlerimizden Sedat Özyer de Milli Takım’ın teknik ekibinde yer alacak.

Öte yandan TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncularımızdan Tarik Phillip, Büyük Britanya Milli Takımı’na çağrılırken; Kuvvet ve Kondisyon Antrenörümüz Eren Hangün de Makedonya Milli Takımı’nda Atletik Performans Koçu olarak görev yapacak.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor