Budget
TOFAŞ YAZ FUTBOL OKULU'NDA SERTİFİKA HEYECANI YAŞANDI
  • Google+ ile paylaş
28.07.2016
Kırmızı Beyazlı minik kramponlar üç haftalık yoğun çalışmalarının sonunda TOFAŞ Yaz Futbol Okulu sertifikalarına kavuştu.
TOFAŞ Spor Kulübü tarafından 11-28 Temmuz tarihleri arasında TOFAŞ Fabrikası personel çocukları için düzenlenen Yaz Futbol Okulu bugün Mustafa V. Koç Spor Salonu'nda düzenlenen törenle tamamlandı. Üç haftalık yoğun bir eğitimden geçen 3'ü kız olmak üzere 40 sporcu adayı sertifikalarını Genel Menajer Tolga Öngören, Futbol Şube Sorumlusu Adnan Aşık ve Antrenör Erkan Özen'den aldı.

Törende konuşan TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, ''Fabrika personeli çocuklarına basketbol, voleybol ve futbol vasıtasıyla dokunabilmek, onları bu aileni bir parçası haline getirmek bizleri çok mutlu ediyor. Futbol yaz okulunu başarıyla bitiren her çocuğumuzu tebrik ediyorum'' diye konuştu.

Futbol Şube Sorumlusu Adnan Aşık da güzel bir yaz döneminin ardından çocukları mutlu görmenin kendilerini sevindirdiğini belirtirken, ''Fabrikamızda görev yapan personelimizin çocuklarına açmış olduğumuz futbol kursu güzel ilgi gördü. Katılım gösteren hem sporcularımıza hem de personelimize teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor