Sportive
‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’ SENİ BEKLİYOR!
  • Google+ ile paylaş
01.03.2018
Sakarya Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi yarışmamıza katıl, çekiliş sonucu imzalı formamızı ve TOFAŞ-Banvit karşılaşmasını ‘FIAT Şanslı Köşe’den izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen etkinlikle sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda basketbol heyecanı, 5 Mart Pazartesi günü oynanacak TOFAŞ-Sakarya Büyükşehir Belediyespor maçıyla kaldığı yerden devam ederken, her hafta farklı bir formatta gerçekleştirilen ‘FIAT Şanslı Köşe’ yarışması bu kez kulübün Instagram hesabı üzerinden düzenlenecek. 2 Mart Cuma günü saat 16.00’da Instagram sayfamızda yayımlanacak soruya (belirtilen süreye kadar) doğru yanıt veren taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber 17 Mart’taki TOFAŞ-Banvit maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘İnteraktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, yarışmaya güncel şanslı numaranızla katılmanız gerekmektedir.

- Yarışmamızı bu kez resmi instagram sayfamızda (www.instagram.com/tofassporkulubu) gerçekleştiriyoruz.

- Instagram sayfamızı beğen, sorduğumuz sorunun doğru yanıtını, mobil uygulamamız üzerinden oluşturduğun şanslı numarayı hashtag yaparak #benimtakımımTOFAŞ etiketiyle birlikte görselin altında yorum olarak paylaş, FIAT Şanslı Köşe’nin sahibini belirleyecek kuraya katıl!

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Sakarya Bşb. karşılaşmasının devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecek.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat göstermesi gerekmektedir.

- Yarışmamız 4 Mart Pazar günü saat 16.00’da sona erecek ve belirtilen zaman sonrası verilen doğru cevaplar dikkate alınmayacaktır. Çekilişe katılmaya hak kazanan şanslı numaralar karşılaşma öncesi sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacak.

ÖRNEK CEVAP:

Sorunun cevabı #şanslınumaranız #benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor