Sportive
KOÇ TOPLULUĞU SPOR ŞENLİĞİ’NE TOFAŞ SÜRPRİZİ
  • Google+ ile paylaş
13.03.2018
Bu yıl 29. kez düzenlenen Koç Topluluğu Spor Şenliği'nde 3x3 Tek Pota Basketbol müsabakaları start alırken, TOFAŞ Basketbol A Takımı oyuncuları ve Başantrenör Orhun Ene; TOFAŞ-Ford Otosan şirket takımları maçı öncesi büyük bir sürprize imza attı.

Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç’un 1989 yılında başlattığı ve bugün 29 şirketten 5 bine yakın çalışanın katılımıyla dev bir spor organizasyonuna dönüşen Koç Topluluğu Spor Şenliği, bütün hızıyla başladı. Bu yıl 2. kez uluslararası katılım olması ile ön plana çıkan şenlik, 15 farklı branşta ve 5 farklı şehirde düzenleniyor. Etkinliğin kapanışı, Koç Topluluğu çalışanlarının ve sporcularının katılımıyla 6 Mayıs 2018’te düzenlenecek bir organizasyonla yapılacak.

Etkinlik kapsamında bu sene üçüncüsü düzenlenen 3x3 Tek Pota Basketbol müsabakalarında TOFAŞ ve Ford Otosan şirket takımları sahaya çıkmaya hazırlanırken ilginç bir sahne yaşandı. İzleyiciler takımları beklerken sahaya TOFAŞ şirket takımı yerine sürpriz bir şekilde TOFAŞ  Basketbol A Takımından oyuncular Berkan Durmaz, Raymar Morgan, Josh Owens, Pierria Henry ve Başantrenörü Orhun Ene çıktı. Yaşanan bu sürpriz karşısında rakip Ford Otosan basketbolcuları kısa süreli şok yaşarken, etkinlik şirket takımlarının sahaya çıkmasıyla birlikte start aldı.

3x3 Tek Pota Basketbol müsabakalarında Koç Topluluğu şirketlerinden oluşan 11 takım karşı karşıya gelecek. 

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor