Sportive
KARACABEY BELEDİYESPOR İLE VOLEYBOLDA İŞBİRLİĞİ
  • Google+ ile paylaş
05.05.2018
TOFAŞ Erkek Voleybol Yıldız Takımı oyuncuları, Karacabey Belediyespor ile imzalanan protokol kapsamında, önümüzdeki yıl Karacabey Belediyespor formasıyla 2. Lig’de mücadele edecek.

TOFAŞ Spor Kulübü’nde basketboldan sonra voleybolda da altyapı çalışmaları hız kazandı. Mavi Yeşilli kulüp, Karacabey Belediyespor ile filede iş birliğine giderek bu alanda önemli bir adım atarken, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören tarafından imzaların atıldığı törende; TOFAŞ Voleybol Şube Sorumlusu Ahmet İzmirli, voleybol antrenörleri Ünal Akgürel ve Mehmet Yaşar Şen ile Karacabey Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Vural ve Belediyespor Voleybol Antrenörü Mustafa Cengiz hazır bulundu. İmzalanan protokol kapsamında TOFAŞ Erkek Voleybol Yıldız Takımı oyuncularının; bu yıl 2. Lig’e yükselme başarısı gösteren Karacabey Belediyespor formasıyla mücadele etmesi kararlaştırıldı. 

Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, Tofaş olarak Karacabey'in spor konusunda gösterdiği atılıma ve alt yapıya verdiği öneme dikkati çekerek, “Karacabey ile önceki yıl yürürlüğe koyduğumuz basketbol iş birliğinin ardından, bu sezon da voleybolda iş birliğine imza atmaktan Tofaş Spor Kulübü olarak son derece mutluyuz. Spor ve sporcu konusunda belediye başkanımızın gerçekleştirdiği başarılı projeler, bu kararı almamızda en büyük etken oldu. Tüm Karacabeyli dostlarımıza misafirperverlikleri konusunda da teşekkür ediyorum” dedi.

TOFAŞ Spor Kulübü ile gerçekleştirilen anlaşmanın ilçe sporuna büyük katkılar sunacağını açıklayan ve anlaşmadan duyduğu memnuniyeti ifade Belediye Başkanı Ali Özkan da, geçtiğimiz yıl basketbol konusunda TOFAŞ ile gerçekleştirilen iş birliğinin ardından, voleybolda da Karacabey'in tercih edilmesinin gurur verici olduğunu söyledi.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor