Sportive
PLAY OFF KEYFİ ‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’DE!
  • Google+ ile paylaş
20.05.2018
Eskişehir Basket maçımız öncesi şanslı numaranı oluştur, çekiliş sonucu imzalı formamız ile birlikte sıradaki ilk iç saha maçımızı ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2017-2018 sezonunda uygulanan şanslı numara yarışmamız Eskişehir Basket ile yapacağımız play-off çeyrek finalindeki ilk iç saha karşılaşmamızda da devam edecek. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber sıradaki ilk iç saha maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘Interaktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, interaktif’e tıklayarak güncel şanslı numaranızı oluşturup yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Eskişehir Basket karşılaşmamızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmaya katılabilirsiniz.

2017-2018 sezonu boyunca fırtına gibi esen ve ligi tam 24 galibiyet alarak ikinci sırada kapatan Takımımız, Play-off serüvenine taraftarının büyük desteğiyle başlayacak. Haydi Bursa, şimdi destek zamanı!

BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/VTO07/TURKIYE/tr

#benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor