Sportive
PLAY OFF FİNAL SERİSİ 3. VE 4. MAÇ BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI
  • Google+ ile paylaş
04.06.2018
Play-off final serisinde Bursa'da oynanacak TOFAŞ-Fenerbahçe Doğuş üçüncü ve dördüncü maçın biletleri Biletix’ten satışa çıktı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonun ardından play-off’ta da fırtına gibi esen TOFAŞ’ın final serisi heyecanı yarın başlıyor. Play-off çeyrek final serisinde Eskişehir Basket’i 2-0, yarı final serisinde Anadolu Efes’i 3-1’le geçerek ligde 18 yıl sonra finale yükselmeyi başaran Mavi Yeşilliler, Fenerbahçe Doğuş ile şampiyonluk mücadelesi verecek. Dört galibiyete ulaşan tarafın şampiyonluğa ulaşacağı seriye İstanbul’da başlayacak olan Bursa temsilcisi, iki maç sonunda Bursa’ya avantajla dönmeyi arzularken, 9 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da ve 11 Haziran Pazartesi günü saat 21.00’de Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak serinin üçüncü ve dördüncü maçlarının biletleri Biletix.com’dan online satışa sunuldu. Gişe bilet satışlarıysa müsabaka günleri saat 13.00 itibarıyla salon gişelerinde başlayacak.

HER BİLET BİR UMUT 
TOFAŞ Basketbol Takımı’nın iç saha maçlarında oynayacağı maçlar için satılacak her bilet, otizmli çocukların basketbol hayalleri için bir umut olmaya devam ediyor. 2017-2018 Sezonu boyunca TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm maçlarda geçerli olacak organizasyon kapsamında TOFAŞ-Fenerbahçe Doğuş maçlarında satılacak biletlerden elde edilecek gelirlerin bir bölümü de Renk Otizm Vakfı ile birlikte kulüp tarafından önümüzdeki yıl oluşturulması planlanan Otizmli Çocuklar Basketbol Takımı'nın temellerini atacak.

18 yıl aradan sonra ligde play-off finali oynayan Tofaş için tribündeki yerini al, takımını zafere taşı!

Bilet fiyatları şu şekilde;

Çekme Tribün - 60.00 TL

304-305-306-307-308-309, 202-203-204-205 No’lu Tribünler - 60 TL

Normal Tribün - 30.00 TL

Öğrenci Tribünü (105-106 No’lu tribünler) - 20 TL

Rakip Tribün - 60.00 TL

3. MAÇ ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/VTO10/TURKIYE/tr

4. MAÇ ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/VTO11/TURKIYE/tr

·        2017/2018 Sezonu kombine biletleri; TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm play-off maçlarında geçerlidir.

·        Serinin üçüncü maçı deplasman tribünü gişe bilet satışları müsabaka günü saat 16.00’da, dördüncü maçı gişe bilet satışları müsabaka günü saat 18.00’de başlayacak.

·        Rakip takım taraftarının deplasman tribünü dışında her hangi bir tribünde kendi kulüp ürünleriyle maçı izlemesi yasaktır. Tespit edilen taraftarlar salon dışına çıkarılacaktır.

Lütfen not edin;

- PDF bilet sahiplerinin biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri gerekmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz takdirde güvenlik tarafından el konulabilir.

- El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor