Sportive
BARIŞ ERMİŞ'E MİLLİ DAVET
  • Google+ ile paylaş
18.06.2018
2019 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları oynayacak olan A Erkek Milli Takımımız’ın kadrosu açıklandı. Tecrübeli oyun kurucumuz Barış Ermiş kadroya seçilirken, yardımcı antrenörlerimizden Sedat Özyer de teknik ekipte yer alacak.
2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri kapsamında 28 Haziran'da Ukrayna ve 1 Temmuz'da İsveç ile karşılaşacak A Milli Erkek Takımımızın kadrosu açıklandı. Ankara Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanacak maçlar öncesi Ay Yıldızlı takımın kadrosu Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından  açıklanırken, kadroda deneyimli oyun kurucumuz Barış Ermiş de yer aldı. Başantrenörlüğünü Ufuk Sarıca'nın yaptığı A Milli Erkek Basketbol Takımın teknik ekibinde Yardımcı Antrenörümüz Sedat Özyer de bulunuyor.

Çin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Dünya Kupası’na katılmak isteyen A Milliler'in 28 Haziran Perşembe günü Ukrayna ile oynayacağı maç saat 20.00’de; 1 Temmuz Pazar günü yine Ankara Spor Salonu’nun ev sahipliğinde İsveç ile oynayacağı maç saat 18.00’de başlayacak.

17 Kişilik A Erkek Milli Takım aday kadrosu şu şekilde;


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor