Sportive
‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’ SENİ BEKLİYOR!
  • Google+ ile paylaş
15.03.2019
Adatıp Sakarya maçımız öncesi mobil uygulamamızdan şanslı numaranı oluştur, çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazan, hem de 30 Mart’taki Türk Telekom maçımızı FIAT Şanslı Köşe'de izleme imkanı yakala!

Bursalı basketbol severler, 2018-2019 sezonunda da her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediyespor maçımızın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak, hem de dilediği bir kişiyle beraber 30 Mart 2019 tarihinde Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak “TOFAŞ-Türk Telekom” Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘Interaktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, interaktif’e tıklayarak güncel şanslı numaranızı oluşturup yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

- FIAT Şanslı Köşe’nin sahibi olacak taraftarımız; Adatıp Sakarya karşılaşmamızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmamıza katılabilirsiniz.

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/YYX04/TURKIYE/tr

#westaytogether

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor