Sportive
TOFAŞ BASKETBOL YAZ KAMPI SERTİFİKA TÖRENİYLE SONA ERDİ
  • Google+ ile paylaş
06.07.2019
Tofaş Spor Kulübü tarafından Antalya’daki spor oteli Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilen Tofaş Basketbol Yaz Kampı sertifika töreniyle tamamlandı.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden TOFAŞ tarafından Antalya’da gerçekleştirilen basketbol yaz kampı bugün düzenlenen sertifika töreniyle sona erdi. Smart Casual organizasyonu ile Tofaş Basketbol A Takım kamplarının da gerçekleştirildiği spor oteli Gloria Sports Arena’nın ev sahipliğinde düzenlenen kampa katılım gösteren sporcular, kulübün Bireysel Gelişim Antrenörü Samir Seleskoviç’in denetim ve koordinatörlüğünde, Altyapı Antrenörü Abdullah Vardar ve Altyapı Kuvvet ve Kondisyon Antrenörü Serdar Ergök tarafından gerçekleştirilen eğitimlerde 6 gün boyunca unutulmaz bir deneyim yaşadı.

Tofaş Basketbol Takımı’nın Milli oyuncusu Berkan Durmaz ve kulübün altyapı sporcularıyla birlikte de antrenman yapma fırsatı yakalayan sporcular, saha içinde basketbol oynamanın keyfini çıkarırken, saha dışında katıldıkları aktivitelerle eğlenceli anlar geçirdiler. 1 – 6 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampın son gününde sporculara sertifikaları Tofaş Bireysel Gelişim Antrenörü Samir Seleskoviç tarafından takdim edildi. Yaz kampı, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son bulurken, aynı tarihlerde altyapı oyuncuları için gerçekleştirilen bireysel gelişim kampı da başarıyla tamamlandı.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor