Sportive
DİL EĞİTİMİ SPONSORUMUZ: BRITISH TOWN
  • Google+ ile paylaş
16.09.2019
TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa'nın lider eğitim kurumlarından olan British Town ile yabancı dil eğitimlerine devam edecek.

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, yabancı dil eğitimi sponsorluğu konusunda Bursa British Town ile sözleşme yeniledi. Eğitime verdiği önemle hem kulüp personeline, hem de altyapı antrenör ve sporcularına yatırım yapmaya eden Mavi Yeşilliler, 2016 yılından bu yana kulübün yabancı dil eğitimi sponsorluğunu üstlenen Bursa British Town ile olan sözleşmesini uzatırken, Bemar Kariyer Okulu ve British Town Dil Okulları Fomara şubesinde gerçekleştirilen imza töreninde Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ve Bursa British Town Müdürü Çağdaş Deniz hazır bulundu.

Genel Menajer Tolga Öngören, personelimiz ve altyapı oyuncularımız için son derece önemli gördüğümüz yabancı dil eğitimi konusunda British Town ile üç yıldır iyi bir birliktelik sergilediklerini belirterek, “Sponsorluk anlaşmamızı 2019-2020 sezonu için de yenilemiş bulunuyoruz. Kendilerine kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. TOFAŞ Basketbol Takımı’na yeni sezonda başarılar dileyen Bursa British Town Müdürü Çağdaş Deniz de Türk basketbolunun köklü kulüplerinden TOFAŞ’a yabancı dil eğitimi konusunda katkı sağlamaya devam edecek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Anlaşma çerçevesinde TOFAŞ Spor Kulübü personeli, antrenörleri ve altyapı sporcularına yeni sezonda da dil eğitimi verilerek kişisel gelişimlerine katkı sağlanacak. Ayrıca, 2019-2020 sezonu Tofaş Basketbol kombine sahibi taraftarlar da Bursa British Town’dan yüzde 45’e varan indirimlerden yararlanacak.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor