Sportive
‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’ SENİ BEKLİYOR!
  • Google+ ile paylaş
01.10.2019
FIAT Şanslı Köşe, 2019-2020 sezonunda da kazandırmaya devam ediyor. Limoges CSP maçımız öncesi mobil uygulamamızdan şanslı numaranı oluştur, hem imzalı formamızı hem de 5 Ekim’deki Sigortam Net İTÜ maçımızı saha içinden izleme imkanı yakala!

Bursalı basketbol severler, 2019-2020 sezonunda da her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, Limoges CSP maçımızın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı yeni sezon formamızı kazanacak, hem de dilediği bir kişiyle beraber 5 Ekim 2019 tarihinde Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak “TOFAŞ-Sigortam Net İTÜ Basket” Basketbol Süper Ligi maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘Interaktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, interaktif’e tıklayarak güncel şanslı numaranızı oluşturup yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Limoges CSP karşılaşmamızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmamıza katılabilirsiniz.

Sezonun ilk iç saha karşılaşmasında Tofaş, taraftarının tutkulu desteğiyle kazanıp evinde zafere ulaşmak için sahaya çıkacak. Tofaş Spor Kulübü’nü bu zorlu mücadelede sen de tribünden destekle!

ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.biletix.com/etkinlik/YYXA1/TURKIYE/tr

#westaytogether

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor