Sportive
TOFAŞ BASKETBOL 2020_2021 SEZONU KOMBİNE SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
  • Google+ ile paylaş
31.03.2020
Tofaş Basketbol 2020-2021 sezonu kombine erken yenileme ve satış süreci, koronavirüs salgınının basketbola olan etkilerinden doğan mücbir sebepler göz önünde bulundurularak geçici bir süreyle askıya alınmıştır.

Koronavirüs (Covid-19) salgınının basketbola olan etkilerinden doğan mücbir sebepler göz önünde bulundurularak 2020-2021 sezonu kombine erken yenileme ve erken satış dönemleri planlamasında yeni bir değerlendirme yapılması ihtiyacı doğmuştur. Yaşanan bu olağanüstü gelişmeler sonrasında taraftarlarımızın ve takımımızı destekleyen tüm basketbol severlerin haklarını korumak adına kulübümüz tarafından daha önceden duyurulan erken yenileme ve erken satış dönemleri geçici bir süreyle askıya alınmış olup, Biletix sisteminde 1 Nisan – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında erken satış işlemi yapılmayacaktır. 1 Mayıs 2020 tarihi itibarıyla mevcut şartlar ve basketbolun durumu göz önüne alınarak yeni sezon kombine planlamasıyla ilgili yeni bir değerlendirme yapılacak ve kamuoyuyla paylaşılacaktır.

4 Mart 2020 tarihinde başlayan erken yenileme sürecinde 2020-2021 sezonu için kombinesini yenileyen taraftarlarımızın tüm hakları saklı tutulmakta olup, yapılacak değerlendirme sonrasında kendileriyle iletişime geçilecek ve doğan / doğabilecek haklarıyla ilgili geri bildirim yapılacaktır.

Bu vesileyle; yeniden parkelere döneceğimiz ve bu heyecanı paylaşmaya devam edeceğimiz günlerin inancıyla tüm taraftarlarımıza destekleri için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Daima BİRLİKTE zaferlere!

#westaytogether

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor