Sportive
TOFAŞ BASKETBOL 2020_2021 SEZONU KOMBİNE SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
  • Google+ ile paylaş
09.05.2020
Ülkemizde ve dünyada etkileri halen devam eden koronavirüs (Covid-19) salgını ile ilgili yaşanan gelişmeler yakından takip edilmeye devam edilmektedir.

TOFAŞ Spor Kulübü olarak, pandeminin basketbola olan etkilerinden doğan mücbir sebepler göz önünde bulundurularak 2020-2021 sezonu kombine erken yenileme ve erken satış dönemleri planlamasında yeni bir değerlendirme yapmış; yaşanan bu olağanüstü gelişmeler sonrasında taraftarlarımızın ve takımımızı destekleyen tüm basketbol severlerin haklarını korumak adına kulübümüz tarafından daha önceden açıklanan kombine erken yenileme ve erken satış dönemlerinin geçici bir süreyle askıya alındığını duyurmuştuk.

Mevcut şartlar ve basketbolun durumu göz önüne alınarak yapılan yeni değerlendirmede 2020-2021 sezonu yeni kombine fiyatlandırmalarında farklılıklar olabileceğinden erken yenileme ve erken satış dönemleri iptal edilmiştir. 4 Mart – 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapılan erken yenileme sürecinde yeni sezon için kombinesini yenileyen taraftarlarımıza ‘ücret iadesi’ Biletix tarafından 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. (Ücret iadesiyle ilgili detaylı bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz.)

2019-2020 Sezonu kombine kart sahibi taraftarlarımızın yeni sezon için koltuklarını öncelikli yenileme hakkı saklı kalacak olup, 2020-2021 sezonu kombine satış planlamasıyla ilgili detaylar daha sonra paylaşılacaktır.

Sezonun devamı ve gelecek sezonla ilgili Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ve Euroleague yönetiminin alacağı kararları yakından takip ettiğimizi belirtirken, Ligler Direktörlüğü tarafından alınabilecek önleyici sağlık tedbirleri doğrultusunda hareket edeceğimizi bildirmek istiyoruz.

Bu vesileyle, tüm taraftarlarımıza ve basketbol severlere bir kez daha sağlıklı günler diliyoruz.

**** ÜCRET İADESİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME ****

2020-2021 Sezonu kombine kart biletinizi, Dijital Bilet seçeneği ile ve Kredi Kartı ile satın aldıysanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet tutarının iadesi, işlemde kullandığınız kredi kartınıza Biletix tarafından 10 iş günü içinde otomatik olarak iade edilecektir.

Banka hesap kartı veya nakit olarak yapılan işlemlerde, banka kartına geri ödeme yapılamamaktadır. İadenizin yapılabilmesi için IBAN numarası, banka adı ve hesap sahibi ad-soyad bilgilerini 0850 755 55 55 numaralı Biletix Çağrı Merkezi’ne veya Biletix web sitesindeki yardım sayfalarından form doldurarak müşteri hizmetlerine iletmeniz gerekmektedir.

#westaytogether

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor