Sportive
YENİ SEZONDA DA DİL EĞİTİMİ SPONSORUMUZ BRITISH TOWN
  • Google+ ile paylaş
17.08.2021
TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa'nın lider dil eğitim kurumlarından olan British Town ile yabancı dil eğitimlerine 2021-2022 sezonunda da devam edecek.

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, yabancı dil eğitimi için Bursa British Town ile olan sponsorluk sözleşmesini yeniledi. Eğitime verdiği önemle hem kulüp personeline, hem de altyapı antrenör ve sporcularına yatırım yapmaya eden Mavi Yeşilliler, 2016 yılından bu yana kulübün yabancı dil eğitimi sponsorluğunu üstlenen Bursa British Town ile olan sözleşmesini 2021-2022 sezonu için de uzatırken, Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ile British Town Genel Müdürü Mehmet Mücahit Kutlu ve British Town Fomara Şube Müdürü Ayşegül Şafak hazır bulundu.

Yenilenen kadrosuyla Bursa'nın lider dil eğitim kurumlarından biri olmaya devam eden British Town ile işbirliğine yeni sezonda da devam edeceklerini belirten Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, “Kendilerine; kulübümüze, antrenörlerimize ve sporcularımıza yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. British Town Fomara Şube Müdürü Ayşegül Şafak da “Türk basketbolunun köklü kulüplerinden olan TOFAŞ’a yabancı dil eğitimi konusunda kurum olarak 2016 yılından bu yana destek veriyoruz. Bu vesileyle TOFAŞ Basketbol Takımı’mıza 2021-2022 sezonunda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.


Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor