Sportive
YALÇIN KÜÇÜKÖZKAN: İSTEDİĞİMİZ SERTLİKTE OYNAYAMADIK
  • Google+ ile paylaş
14.11.2021
Gaziantep Basketbol maçı sonrası açıklamalarda bulunan Yardımcı Antrenörümüz Yalçın Küçüközkan, “Kendi evimizde oynadığımız bir maça daha sert, daha sağlam başlamalıydık. Böyle bir yenilginin Bursa seyircisinin önünde olmasına çok üzülüyorum” dedi.

ING Basketbol Süper Ligi 8. haftasında sahasında Gaziantep Basketbol 70-89 mağlup olan TOFAŞ’ta Yardımcı Antrenör Yalçın Küçüközkan karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. 

Karşılaşmaya istedikleri sertlikle başlayamadıklarını belirten Küçüközkan şu ifadeleri kullandı; “Maçın başından sonuna kadar çok kötü bir maç geçirdik. İstediğimiz eforu gösteremedik. Böyle bir yenilginin Bursa seyircisinin önünde olmasına çok üzülüyorum ama bir şekilde önümüzdeki maçlara bakacağız. Biraz Strasbourg maçının verdiği bir rehavet de vardı sanırım takımın üzerinde. Kendi evimizde oynadığımız bir maça daha sert, daha sağlam başlamamız gerekirken daha yumuşak başladık. Sert olan taraf Gaziantep'ti. Onları da verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim. Ama bizim tekrar kendi sahamızda oynayacağımız diğer maçlarda, öncelikle sertliği ve seyircimizi de arkamıza alarak burada bu kadar kötü bir maç oynamamız lazım. İnşallah bir daha böyle bir maç görmeyeceğiz.”

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor