Sportive
TOFAŞ YILDIZ SUTOPU TAKIMI GÜNÜN İLK MAÇINDA ENKA'YA KAYBETTİ
  • Google+ ile paylaş
21.06.2015
U15 (Yıldızlar) 1.Lig 2.Devre 1.Bölüm müsabakaları bugün İzmir'de yapılan maçlarla devam ediyor. TOFAŞ Sutopu Takımı günü ilk maçında ENKA'ya 20-4 mağlup oldu. Kırmızı Beyazlılar günün son maçında ODTÜ ile karşı karşıya gelecek.

U15 (Yıldızlar) 1.Lig 2.Devre 1.Bölüm müsabakaları bugün İzmir'de yapılan maçlarla devam ediyor. TOFAŞ Sutopu Takımı günü ilk maçında ENKA'ya 20-4 mağlup oldu. Kırmızı Beyazlılar günün son maçında 35 Sutopu ile karşı karşıya gelecek.

Alsancak Atatürk Yüzme Havuzu'nda oynanan günün ilk mücadelesinde TOFAŞ ligin iddialı takımlarından ENKA ile karşılaştı. Maçın ilk golü Kırmızı Beyazlı oyunculardan gelirken ilk 7 dakikalık periyot 4-2 ENKA üstünlüğüyle tamamlandı. İkinci periyoda iyi başlayan ENKA oldu. İstanbul ekibi üst üste bulduğu gollerle skoru 7-2'ye getirdi. Devrenin kalan son iki dakikasında rakip kalede etkili olan TOFAŞ, Eren ve Enes'le farkın daha fazla açılmasına izin vermedi ve ilk yarı 7-4 ENKA üstünlüğüyle tamamlandı.

Üçüncü periyotta TOFAŞ hücumda etkili olmazken, ENKA bu 7 dakikalık bölümde fileleri 3 kez havalandırdı ve final periyoduna 10-4 önde girdi. Dördüncü çeyreğin ilk dakikası dolarken İstanbul ekibi 3 gol buldu ve farkı 9'a çıkardı. Kalan bölümde TOFAŞ skor üretmeyince günün ilk maçında ENKA'ya 20-4 mağlup oldu.

Kırmızı Beyazlılar günün ikinci karşılaşmasında saat 16.00'da ODTÜ ile karşı karşıya gelecek ve İzmir etabını tamamlamış olacak.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor