Sportive
TOFAŞ SUTOPU YENİ SEZONA HAZIR
  • Google+ ile paylaş
04.12.2014
Sutopu takımımız yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken, Antrenör Hakan Kabak ilk kez iki takımla birlikte 1. Ligde yer aldıklarını belirtti.

TOFAŞ Sutopu Takımımı 2014-2015 sezonun ilk maçına 6 Aralık Cumartesi günü İstanbul'da çıkıyor. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Antrenör Hakan Kabak, bu sene ilk kez iki takımla birlikte yaş gruplarında 1. Ligde yer alacaklarını söyledi. Kabak, ''Haftanın üç günü Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu'nda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 5 farklı kategoride bu sezon yer alacağız. Küçük ve Yıldız Takımlarımız 1. Ligde, Büyük, Genç Takımlarımızsa 2. Ligde yer alıyor. Minik yaş grubunun ise ligleri olmuyor. Her sene farklı bir ilde şenlik havasında geçen turnuvalar düzenleniyor'' dedi.


Bu hafta sonu İstanbul'da Ataköy Yüzme Havuzu'nda Yıldız Takım müsabakaları başlıyor. Bu maçlar hakkında da konuşan Hakan Kabak, ''Sezonun ilk resmi maçlarına cumartesi günü çıkacağız. Cumartesi ve pazar günü ikişer maç olmak üzere toplamda 4 maçla sezona merhaba diyeceğiz. Bu sezon amacımız tüm kategorilerde en üst ligde yer almak. Diğer 1. Lig takımlarının seviyesine çıkmayı istiyoruz'' diye konuştu.

6 ARALIK CUMARTESİ
11.00 ESTİ-TOFAŞ
16.30 35 SUTOPU-TOFAŞ

7 ARALIK PAZAR
08.30 ENKA-TOFAŞ
16.00 TOFAŞ-ODTÜ
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor