Sportive
ORHUN ENE: SEYİRCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
  • Google+ ile paylaş
11.05.2018
Trabzonspor maçında salon değişikliğine rağmen kendilerini desteklemeye gelen basketbol severlere teşekkür eden Başantrenör Orhun Ene, “Keşke böyle olmasıydı ama sevindirici olan bir sakatlık olmadı. Biraz geç bitirdik ama iyi bitirdik” dedi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. haftasında Trabzonspor’u 103-63 mağlup ederek bu sezon ki 23. galibiyetine imza atan TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene ile ABD’li kısa forvet Tony Crocker karşılaşmayla ilgili değerlendirmelerde bulundu. TOFAŞ Spor Salonu parkesindeki sorun nedeniyle 2 saat gecikmeli olarak Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı, salon değişikliğine rağmen izlemeye gelen basketbol severlere teşekkür eden Ene, “Saha görevlilerine, yayın ekibine, federasyon görevlilerine, herkese teşekkür etmek lazım. Oyuncular ve antrenörler olarak bu bizim işimiz ama bu işin bu kadar uzamasıyla bir sürü insanın oradan çıkıp buraya gelmesini gerektirdi. Keşke böyle olmasıydı ama sevindirici olan bir sakatlık olmadı. Herkes sağlıklı bir şekilde maçı bitirdi. Biraz geç bitirdik ama iyi bitirdik. Onun için basketbol adına çok fazla bir şey söylemeyeceğim. Rakibimiz Trabzonspor bu sene büyük bir mücadele verdi. Bu verdikleri mücadeleyle de ligde kaldılar. Ozan (Bulkaz) hoca çok büyük iş yaptı. Onu ve oyuncularını tebrik etmek lazım. O yüzden de bu maç onlar için önemini yitirmiş olan bir maçtı. Bizim için de çok analiz edilip, üzerinde konuşulacak bir maç değil. Trabzonspor’a önümüzdeki yıl için daha iyi bir sezon diliyoruz. Biz de önümüze bakacağız ve play-off’ta vereceğimiz mücadeleye hazırlanacağız” şeklinde konuştu.

TONY CROCKER: ÇILGINCA BİR MAÇ OLDU

TOFAŞ Basketbol Takımı’nın ABD’li şutörü Tony Crocker ise çılgınca bir maç oynadıklarına vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı; “Öncelikle salonu değiştirip yeni bir salona geçtik. Çok çılgınca bir maçtı bence. Ama iki taraf da oyunun başında mücadele edip, üstünlük kurmaya çalıştı. Çok da sert bir mücadele oldu. Son olarak da seyircilerimize teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bizi desteklemek için uzun bir yol kat ettiler. Onlara çok büyük saygı duyuyorum.”

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor