Sportive
TARAFTARLARIMIZIN DİKKATİNE
  • Google+ ile paylaş
11.05.2018
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. haftasında oynanan TOFAŞ-Trabzonspor karşılaşmasıyla ilgili basketbol severleri ve kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. haftasında oynanan TOFAŞ-Trabzonspor karşılaşmasıyla ilgili basketbol severleri ve kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu parkesinin bir bölümünde meydana gelen şişme nedeniyle karşılaşma gözlemcisi ve hakemleri, maçın başlangıç saati öncesinde karşılaşmanın 22.30’da Atatürk Spor Salonu’nda oynanması kararlaştırılmıştır. Yaşanan bu durum karşısında TOFAŞ Spor Salonu içerisinde bulunan taraftarlarımız, Basketbus’lar ile Atatürk Spor Salonu’na taşınmış ve ulaşım servisi maç sonunda da sağlanmıştır. TOFAŞ Spor Salonu’ndaki parke onarımına bugün itibariyle başlanmış olup, çalışmalar evimizde oynayacağımız play-off ilk maçımız öncesine kadar tamamlanacaktır.

Salon değişikliği sonrası takımımıza her şartta destek veren ve tüm taraftarlarımıza anlayışlarına sığınarak teşekkürlerimizi iletirken, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına maç biletleriyle ilgili aşağıdaki seçenekler sunulmuştur;

-        TOFAŞ-Trabzonspor karşılaşması için biletix.com internet sitesinden online ya da salon gişesinden bilet alan taraftarlarımızın biletlerini saklamaları önemle rica olunur. Karşılaşma için satın alınan biletler (deplasman tribünü hariç) iç sahada oynayacağımız Basketbol Süper Ligi Play-off çeyrek final ilk karşılaşmasında da geçerli olacaktır. Bilet sahibi taraftarlarımız maç gününde, belirtilecek bir saatte Trabzonspor maçı biletlerini, salon gişesinden ücretsiz olarak play-off biletiyle değiştirerek karşılaşmayı izlemek üzere salona giriş yapacaktır. Bu haktan yararlanmak isteyen taraftarlarımızın biletlerini kimse ile paylaşmamaları ve maç günü yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

-        Dileyen taraftarlarımız maç biletlerinin iadesi için Biletix çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirler ve iadeyle ilgili prosedürleri yerine getirebilirler. (Biletix Müşteri Hizmetleri: 0850 755 5555)

Ayrıca; FIAT Şanslı Köşe yarışmamız da salon değişikliği nedeniyle Trabzonspor maçı devre arasında gerçekleştirilememiştir. Bu karşılaşma için FIAT Şanslı Köşe’de oturma hakkı olan taraftarımız, dilediği bir kişiyle birlikte play-off çeyrek final ilk maçımızda saha içindeki yerini alacaktır. Yeni yarışmamız play-off çeyrek final karşılaşmamızda gerçekleştirilecek olup, müsabaka öncesi mobil uygulamalarımızdan yeni şanslı numara oluşturulması gerekecektir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor