Sportive
PLAY OFF FİNAL SERİSİ BİLET SATIŞLARI DEVAM EDİYOR
  • Google+ ile paylaş
08.06.2018
Play-off final serisinde Bursa'da oynanacak TOFAŞ-Fenerbahçe Doğuş üçüncü ve dördüncü maçın bilet satışları Biletix'te devam ediyor.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde 18 yıl aradan sonra play-off’ta final oynama başarısı gösteren TOFAŞ’ın final serisi heyecanı Bursa'da oynanacak maçlarla devam ediyor. Fenerbahçe Doğuş’un ev sahibi avantajıyla başladığı seride ilk maçı 103-63, ikinci maçı 86-78 kaybederek 2-0 geriye düşen TOFAŞ Basketbol Takımı, taraftarı önünde oynayacağı maçları kazanarak durumu eşitlemeye çalışacak. Dört galibiyete ulaşan tarafın şampiyonluğa ulaşacağı serinin üçüncü maçı 9 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da ve dördüncü maçıysa 11 Haziran Pazartesi günü saat 21.00’de Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak. İki maçın da online bilet satışları Biletix.com’dan sürerken, az sayıda kalan serinin üçüncü maçı biletleri karşılaşma gününe kalması halinde; TOFAŞ Spor Salonu gişe bilet satışları müsabaka günü saat 13.00'da başlayacak.

HER BİLET BİR UMUT
TOFAŞ Basketbol Takımı’nın iç saha maçlarında oynayacağı maçlar için satılacak her bilet, otizmli çocukların basketbol hayalleri için bir umut olmaya devam ediyor. 2017-2018 Sezonu boyunca TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm maçlarda geçerli olacak organizasyon kapsamında TOFAŞ-Fenerbahçe Doğuş maçlarında satılan biletlerden elde edilecek gelirlerin bir bölümü de Renk Otizm Vakfı ile birlikte kulüp tarafından önümüzdeki yıl oluşturulması planlanan Otizmli Çocuklar Basketbol Takımı'nın temellerini atacak.

18 yıl aradan sonra ligde play-off finali oynayan Tofaş için tribündeki yerini al, takımını zafere taşı!

Bilet fiyatları şu şekilde;

Çekme Tribün - 60.00 TL (3. ve 4. maç için tükendi)

304-305-306-307-308-309, 202-203-204-205 No’lu Tribünler - 60 TL 

Normal Tribün - 30.00 TL (3. maç için tükendi)

Öğrenci Tribünü (105-106 No’lu tribünler) - 20 TL (3. ve 4. maç için tükendi)

Rakip Tribün - 60.00 TL (3. maç için tükendi)

3. MAÇ ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ:  http://www.biletix.com/etkinlik/VTO10/TURKIYE/tr

4. MAÇ ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ:  http://www.biletix.com/etkinlik/VTO11/TURKIYE/tr

·        2017/2018 Sezonu kombine biletleri; TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm play-off maçlarında geçerlidir.

·        Serinin üçüncü maçı deplasman tribünü biletleri tükendiği için gişe bilet satışı yapılmayacak. Dördüncü maç deplasman tribünü gişe bilet satışları müsabaka günü saat 18.00’de başlayacak.

·        Rakip takım taraftarının deplasman tribünü dışında her hangi bir tribünde kendi kulüp ürünleriyle maçı izlemesi yasaktır. Tespit edilen taraftarlar salon dışına çıkarılacaktır.

Lütfen not edin;

- PDF bilet sahiplerinin biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri gerekmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz takdirde güvenlik tarafından el konulabilir.

- El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor