Sportive
SERİNİN 4. MAÇI BİLETLERİ TÜKENDİ!
  • Google+ ile paylaş
10.06.2018
Fenerbahçe Doğuş ile 11 Haziran'da saat 21.00'de oynayacağımız play-off final serisi 4. maç biletleri tükenmiştir. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler basketbol kenti Bursa.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde 18 yıl aradan sonra play-off’ta final oynama başarısı gösteren TOFAŞ’ta 11 Haziran Pazartesi günü saat 21.00'de oynayacak play-off final serisi dördüncü maç biletleri tükendi. 6 bin 800 kişi kapasiteli Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşma öncesi tüm biletler satılırken, karşılaşma serinin üçüncü maçında olduğu gibi kapalı gişe oynanacak.

İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler basketbol kenti Bursa. Seride durumu 2-2'ye getirmek için aynı coşku ve heyecanla yarın salonda buluşmak üzere! #westaytogether

·        2017/2018 Sezonu kombine biletleri; TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm play-off maçlarında geçerlidir.

·        Serinin dördüncü maçı için biletler tükendiğinden gişe bilet satışı yapılmayacaktır.

·        Rakip takım taraftarının deplasman tribünü dışında her hangi bir tribünde kendi kulüp ürünleriyle maçı izlemesi yasaktır. Tespit edilen taraftarlar salon dışına çıkarılacaktır.

Lütfen not edin;

- PDF bilet sahiplerinin biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri gerekmektedir.

- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.

- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı gerekmektedir.

- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz takdirde güvenlik tarafından el konulabilir.

- El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor